Aktualitātes

Gudrība, man liekas, ir lielākais, ko cilvēks šai dzīvē var sasniegt (Zenta Mauriņa)

Būvniecības profesionāļi pilnveido zināšanas ilgtspējīgā būvniecībā un ēku sertifikācijā
Būvniecības profesionāļi pilnveido zināšanas ilgtspējīgā būvniecībā un ēku sertifikācijā

Turpat trīsdesmit būvniecības jomas speciālisti apguvuši starptautisku lektoru vadītu klātienes semināru par ilgtspējīgu ēku plānošanu un būvniecību. Seminārā analizētas tās darbības jomas un procesi, kuros tiešā veidā ir iesaistīti būvniecības nozares profesionāļi, ar mērķi plānot un būvēt ilgtspējīgāk, sākot no pamata līmeņa līdz pat ēkas būvmateriālu līmenim.


15. aprīlī sākas pieteikšanās būves informācijas modelēšanas (BIM) tehnoloģiju bezmaksas apmācībām, ko organizē Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības digitalizācijas centrs sadarbībā ar SIA “CMB Inženieru kompetences centrs”. Šogad plānots apmācīt 800 būvniecības speciālistu, dodot iespēju iegūt gan pamatzināšanas darbam BIM vidē, gan paaugstināt kompetenci BIM praktiskā pielietošanā projektēšanā un būvdarbu koordinēšanā, gan plānojot BIM ieviešanu uzņēmumā.


2021.gadā piedāvājam JAUNU semināru - BETONA KONSTRUKCIJU UGUNSAIZSARDZĪBA Pasaki man un es aizmirsīšu. Iemāci man un es atcerēšos. Iesaisti mani un es iemācīšos.... /B.Franklins/
2021.gadā piedāvājam JAUNU semināru - BETONA KONSTRUKCIJU UGUNSAIZSARDZĪBA

Būvuzraug, būvinženieri, projektētāj, montāžniek, būvuzņēmēj, pašvaldību speciālist, mēs esam gatavi ne tikai dalīties ar savu lektoru zināšanām, bet arī iesaistīt Jūs un ļaut Jums apgūt ko jaunu. Vēlamies jūs informēt par “CMB Inženieru kompetences centrs” 2021.gada semināra jaunumu – “BETONA KONSTRUKCIJU UGUNSAIZSARDZĪBA”, kas notiks š.g. 18.martā.