• +371 25607893

Kursi/ semināri

Zināt labi ir svarīgāk, nekā zināt daudz (Ruso)

Dziļās grunts stabilizācijas tehnoloģija ģeotehnikā

Norises laiks:
2019.gada 17.septembris, plkst. 10:00-17:00
Norises vieta:
Ventspils iela 48, Rīga
Apmācības vada:
Michał Marchwicki (Mihals Marčvicki)
Cena:
90 EUR + PVN

Mūsdienās nekustamā īpašuma un būvniecības jomas strauji attīstās, izmantojot arī teritorijas ar sliktiem grunts apstākļiem. Nesošo konstrukciju optimizācijas dēļ pieļaujamās deformācijas kļūst arvien mazākas. Tā rezultātā palielinās pieprasījums pēc ģeotehniskajiem darbiem. Viena no populārākajām grunts uzlabošanas tehnoloģijām Eiropā, lai nodrošinātu nepieciešamās nesošo konstrukciju pamatnes prasības, vienlaicīgi samazinot ģeotehnisko darbu izmaksas, izpildes laiku un ietekmi uz vidi, ir dziļās grunts stabilizācijas metode, kas radās 1960.gadā Japānā. Šī metode piemērota mīkstām gruntīm. Tā balstās uz projektētas javas materiālu, veidojot grunts – cementa maisījumu grunts stabilizācijai vai arī veidojot pazemes nesošos elementus, kas uzņemtu būves slodzi. Grunts stabilizācijai / sajaukšanai izmanto dažādas tehnoloģijas.

Semināra mērķis ir analizēt dziļās grunts stabilizācijas metodes projektēšanas un izbūves galvenos principus. Dalībnieki apgūs šīs grunts uzlabošanas metodes galvenos pamatprincipus, pielietojumu būvlaukumā, kā metode tiek realizēta, kvalitātes kontroli. Tiks apgūti arī metodes projektēšanas pamatprincipi

Teorētiskās nodarbības – 6 stundas, praktiskās nodarbības – 1 stunda.
Dziļās grunts stabilizācijas tehnoloģijas pielietojums:
  • Pamatnes nestspējas palielināšana
  • Sēšanās samazināšana
  • Grunts plūstamības robežas samazināšana
  • Vispārējās stabilitātes palielināšana
  • Būvju konstrukciju pamatnes / balsta nodrošināšana
  • Laterālo slodžu samazināšana
  • Ūdens caurlaidības samazināšana
Michał Marchwicki (Mihals Marčvicki)
Michał Marchwicki (Mihals Marčvicki) Tehniskā departamenta vadītājs ģeotehniskās izpētes uzņēmumā Keller Polija, kas ietilpst Londonā bāzētā starptautiskā koncernā Keller Group. Sertificēts projektētājs un tehniskais uzraugs.

Kompetences jomas:  projektēšana un ģeotehnisko darbu uzraudzība, īpaši grunts uzlabošana. Kopš 2007.gada strādājot dažādas sarežgītības projektos ārvalstīs, viņš ieguvis starptautisku pieredzi.
Iegūts maģistra grāds būvniecības inženierzinātnē Ščecinas Tehniskajā universitātē Polijā.

© 2019 CMB IKC. Visas tiesības paturētas. Izstrādāja sablons.lv

Pieteikties jaunumiem